Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 15.04.2011, 13:03
szprotson napisał(a):Wyświetl post
byles ostatnio na treningu?

Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.

Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.

E:Koala, ciezko wygryzc Małego i Kirma.Ale gdy nie wchodził Czarek to Łobo był przed Garguła czy Riosem do wejścia, zreszta sam Maasant kilka razy o tym mówił.
Na szczęście ostatnie doniesienia wskazują, że tego pana w Wiśle już nie zobaczymy. Dla mnie jest dziwne, że Maaskant nie docenia Riosa, który na naszą ligę ma bardzo duże umiejętności.
Odpowiedz cytując