szprotson napisał(a):

byles ostatnio na treningu?
Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.
Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.
E:Koala, ciezko wygryzc Małego i Kirma.Ale gdy nie wchodził Czarek to Łobo był przed Garguła czy Riosem do wejścia, zreszta sam Maasant kilka razy o tym mówił.
|
Na szczęście ostatnie doniesienia wskazują, że tego pana w Wiśle już nie zobaczymy. Dla mnie jest dziwne, że Maaskant nie docenia Riosa, który na naszą ligę ma bardzo duże umiejętności.