szprotson napisał(a):

byles ostatnio na treningu?
Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.
Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.
|
Garguła jednak ma usprawiedliwienie - kilka poważnych kontuzji, więc go tak nie mam zamiaru nazywać. Skoro tak pracuje, to czemu Maaskant nie wystawił go ani razu w podstawowym składzie? Dopiero kartki Małego umożliwiły ową decyzje, choć dla mnie niezrozumiałą, bo Rios jest zdecydowanie lepszy.