Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 15.04.2011, 12:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
byles ostatnio na treningu?

Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.

Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.
Garguła jednak ma usprawiedliwienie - kilka poważnych kontuzji, więc go tak nie mam zamiaru nazywać. Skoro tak pracuje, to czemu Maaskant nie wystawił go ani razu w podstawowym składzie? Dopiero kartki Małego umożliwiły ową decyzje, choć dla mnie niezrozumiałą, bo Rios jest zdecydowanie lepszy.
Odpowiedz cytując