Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 15.04.2011, 12:53
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Łobodziński to największy darmozjad w ostatnich latach w Wiśle (nie liczę Dawidowskiego, bo go zniszczyły kontuzje). Widziałem wiele spotkań tego pana w Naszym klubie i mam wyrobione zdanie na ten temat.
byles ostatnio na treningu?

Poprzednie 2 lata owszem,to był luj ale w tym akurat pracuje,czego nie mozna powiedziec o innych.

Od dziś fotel darmozjada przejmuje Łukasz G.

E:Koala, ciezko wygryzc Małego i Kirma.Ale gdy nie wchodził Czarek to Łobo był przed Garguła czy Riosem do wejścia, zreszta sam Maasant kilka razy o tym mówił.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.04.2011 o godz. 13:00.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując