Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 15.04.2011, 12:51
szprotson napisał(a):Wyświetl post
rozumiem ze tak jak i ja byles pare razy na treningach i widziales że jednak nie pracował?
Łobodziński to największy darmozjad w ostatnich latach w Wiśle (nie liczę Dawidowskiego, bo go zniszczyły kontuzje). Widziałem wiele spotkań tego pana w Naszym klubie i mam wyrobione zdanie na ten temat.
Odpowiedz cytując