szprotson napisał(a):

|
rozumiem ze tak jak i ja byles pare razy na treningach i widziales że jednak nie pracował?
|
Łobodziński to największy darmozjad w ostatnich latach w Wiśle (nie liczę Dawidowskiego, bo go zniszczyły kontuzje). Widziałem wiele spotkań tego pana w Naszym klubie i mam wyrobione zdanie na ten temat.