Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 15.04.2011, 12:50
Sivakov z Wilkiem w poprzednim meczu swoimi zmianami nie zachwycili. Oby na dzisiejszy mecz byli przygotowani lepiej niż z Koroną. Gargulec pewnie dalej będzie poza 18 meczową. Rios - czy trener w końcu zaufa zawodnikowi, który ośmiesza obrońców i bramkarzy młodej ekstraklasy strzelając w 2 meczach 7 goli? Może tak jak p iesze cassius31krakow, zagramy z Meleksem na prawym skrzydle, Wilkiem, Sivakovem i Tomesem w środku.

Jest jeszcze jedna ciekawa koncepcja ustawienia drużyny na Bot. Wilk z Jirsakiem/Sivakovem zabezpieczają tył, przed nimi Rios i na skrzydle szaleje Melikson. Przy takim ustawieniu Kirm, Rios i Maor mogą się wymieniać pozycjami siejąc niepewność i zamieszanie w defensywie gości. Ale czy Maaskant odważyłby się zagrać tak ofensywnie? Przy tym ustawieniu Kirm musiał by bardziej wspomagać zespół w obronie po stracie piłki, bo trójka (Rios, Genkovi Melikson) raczej głęboko na własną połowę się nie cofa.

No nic, trzeba poczekać do tej 20. Wtedy się okaże kto będzie grał i w jakiej jest formie. Liczę na gładkie 3-0 jak nie więcej po niezbyt obiecujących 20 minutach :]
Odpowiedz cytując