Wyświetl pojedynczy post
Ligsoon_UT
Junior Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 15.04.2011, 12:38
jakby ktos mial do sprzedania bilet na mecz z GKSem na sektor G to prosze o kontakt na gg 944508, kumpel z Wroclawia przyjechal, a nie mam dla niego biletu. Jest w stanie zaplacic 35 zl za bilet nawet ulgowy. Pozdro. TYLKO WISŁA KRAKÓW NASZ TS !
Unia Tarnów & Wisła Kraków BSNT
Odpowiedz cytując