|
Rios na skrzydle nic nie zdziała.
Widział ktoś klub w którym wystawiany jest WOLNY skrzydłowy?
Nawet Legia stawia na chłopa który potrafi tylko i wyłącznie biegać.
Sziwakow zagęszcza środek Melikson idzie wyżej
Pomijając wszystkie aspekty,nawet mi sie szkoda Łobo zrobiło.W końcu dostał szansę na która pracował, trener oficjalnie dał mu poparcie a tu klops.
Riosa widziałbym albo w środku ataku albo w środku pomocy,nie na skrzydle.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|