cassius31krakow napisał(a):

|
Pewnie na środku zagrają: Sivakov, Wilk i Jirsak, a Melikson trafi na prawe skrzydło
|
Dobre. Chociaż może dać jeszcze jedną szanse Riosowi, żeby się w końcu zwolennicy jego talentu przekonali, jaka jest różnica miedzy gwiazdą Ekstraklasy a gwiazdą Młodej Ekstraklasy

.
Oczywiście chciałbym żeby Rios w końcu "odpalił" ale jakoś w to przestałem wierzyć.