Jutro czekają nas dwa mecze . Derby Wszechświata i ich marna hiszpańska imitacja

. Liczę osobiście na remis, i mam nadzieję, że i Skorża i Bakero zostaną na swoich stanowiskach bo jest to korzystne dla Wisły

. Pytanie do użytkowników z Poznania. Czy wszystkie bilety zostały sprzedane?