Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10787
Stary 15.04.2011, 12:25
Jutro czekają nas dwa mecze . Derby Wszechświata i ich marna hiszpańska imitacja. Liczę osobiście na remis, i mam nadzieję, że i Skorża i Bakero zostaną na swoich stanowiskach bo jest to korzystne dla Wisły. Pytanie do użytkowników z Poznania. Czy wszystkie bilety zostały sprzedane?
Odpowiedz cytując