Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10636
Stary 15.04.2011, 12:19
W końcu
http://www.90minut.pl/news/153/news1...zinskiego.html

Byle tylko nie ciągał po sądach Wisłę o wypłacenie odszkodowania. On inkasuje ponad 100 tyś złotych miesięcznie za pierdy w fotel , kontrakt jakby nie było ma ważny jeszcze przez rok czy dwa. To kupa pieniędzy, samo zawieszenie dużo nie zmieni, a nawet rozwiązanie kontraktu, to trzeba tak załatwić żeby już nie pobierał pensji! On honoru mieć nie będzie i nie zrzeknie się tej kasy, dlatego wynająć najlepszych prawników i skończyć z nim raz na zawsze! My kibice pomożemy...

Dziwie się tylko Maskaantowi że brał go do wyjściowej 11 w meczu z Bełchatowem.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 15.04.2011 o godz. 12:22.
Odpowiedz cytując