flamengista napisał(a):

Jejku, jacy frajerzy zarządzają największym i najbogatszym polskim miastem
|
Nie frajerzy tylko cwaniaki. Ta umowa została podpisana w jednym z ostatnich dni urzędzowania Marcinkiewicza, zaraz przed wyborami prezydenta Warszawy, w których Kaziu oczywiście startował. To typowa kiełbasa wyborcza, która naszą kochaną stolicę będzie bardzo drogo kosztować.
A swoją drogą to nasi politycy, niezależnie od opcji, nie boją się niczego....