Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10784
Stary 15.04.2011, 11:00
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Jejku, jacy frajerzy zarządzają największym i najbogatszym polskim miastem
Nie frajerzy tylko cwaniaki. Ta umowa została podpisana w jednym z ostatnich dni urzędzowania Marcinkiewicza, zaraz przed wyborami prezydenta Warszawy, w których Kaziu oczywiście startował. To typowa kiełbasa wyborcza, która naszą kochaną stolicę będzie bardzo drogo kosztować.

A swoją drogą to nasi politycy, niezależnie od opcji, nie boją się niczego....
rrr
Odpowiedz cytując