Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3639
Stary 15.04.2011, 10:55
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Jak chłopa lubię to jego ego jest większe niż Wawel a on przecież nie popełnia błędów.
Właśnie co konferencja przed meczem to Maskant ciągle to samo: gramy swoje, mamy więcej jakości i trzy punkty są Nasze. Obwołanie, że Lech nie liczy się w walce o Mistrza itp.

Może to Jego ego (nie znam go osobiście przecież), a może to dodatkowa forma mobilizacji drużyny i dodania wartości w własne siły. Poprostu robimy swoje na treningach i efekty przyjdą, jak nie w tym meczu to w kolejnym, a że ostatnio był remis to wypadek przy pracy.
Odpowiedz cytując