Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny
Offline
#
5495
15.04.2011, 10:32
bozar
napisał(a):
Wracając do teraźniejszości - nie widzę innej opcji jak to że Rysiu usłyszy od naszego klubu bye-bye.
No to w takim razie trzeba bedzie uzupełnić siatkę scoutów
MaThEuS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaThEuS
Znajdź inne posty napisane przez MaThEuS