Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12571
Stary 15.04.2011, 08:07
AYALA napisał(a):Wyświetl post
bardzo zaostrzył sie spór polityczny w naszym kraju,żeby sie tylko nie stało to co w Libii
Gdzie się tak zaostrzył? Chyba w mediach, bo rano jadąc do pracy nie dostałem od nikogo kamieniem po głowie i nie widziałem żadnych samochodów podpalonych Koktajlem Mołotowa, także dzień jak co dzień.

A że w głowach niektórych panów pokroju Sakiewicza rodzą się takie pomysły, żeby zrobić tu drugi Egipt, Libię, czy Tunezję, choć twierdzi, że chodzi mu tylko o "wariant węgierski", to wyłącznie problem z jego głową, nic więcej. Dobrze, że Sakiewiczowi odbiło i pluje się do "Uważam Rze" to może spotka go miła niespodzianka i spadnie mu sprzedaż o połowę.


Tym razem Palade podsumował swój sondaż bardzo dobitnie. Czyżbym miał rację pisząc prawie rok temu, że system polityczny zmierza w kierunku dwupartyjnego?
http://www.palade.pl/index.php?p=1_2_PULS-WYBORCZY
Cytat:
Przepływy wyborców między PO a SLD oraz PSL i PIS mogą spowodować utratę arytmetycznej większości po jesiennych wyborach przez obecną koalicję partii Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka. W tej sytuacji możemy być świadkami powstania układu rządowego w oparciu o PO-PSL-SLD lub tylko PO-SLD. Powyborcza dwubiegunowa polaryzacja (rządząca centrolewica - opozycyjna centroprawica), w dobie czekającej nas drugiej - gorszej dla przeciętnego podatnika - odsłony światowego kryzysu powinna w latach 2013 - 2015 doprowadzić do największego zwarcia politycznego w Polsce po 1989 roku. Otwarte pozostaje pytanie kto będzie głównym beneficjentem zmian. Czy będzie to środowisko wokół PIS i czy na jego czele będzie stał Jarosław Kaczyński.

Ostatnio edytowane przez emj10 : 15.04.2011 o godz. 08:49.