0 22 napisał(a):

Obstawiam niestety ciężkie lanie, 3-0 gdzieś. Remis biorę w ciemno. Zresztą to teraz nie ma znaczenia, trza walnąć Lechię u siebie i Bydgoszcz zdobyć
|
Patrz, to samo u nas sie mysli, widac nikt nie chce pucharowego miejsca w lidze zajac, kazdy liczy na PP