Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10772
Stary 15.04.2011, 07:32
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam niestety ciężkie lanie, 3-0 gdzieś. Remis biorę w ciemno. Zresztą to teraz nie ma znaczenia, trza walnąć Lechię u siebie i Bydgoszcz zdobyć
Patrz, to samo u nas sie mysli, widac nikt nie chce pucharowego miejsca w lidze zajac, kazdy liczy na PP
Odpowiedz cytując