Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3635
Stary 15.04.2011, 02:36
Piotrek to co napisałeś to normalne dla wszystkich trzeźwych niestety paru użytkowników zdobyło LM Wisłą w fm itp i dzięki temu wiedzą lepiej jakie zmiany ma robić RM, Wisła, ba nawet jaki ma grać skład i jaka ma być taktyka
Odpowiedz cytując