Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 14.04.2011, 23:50
Dziś Wisełko tylko 3 pkt, jak ktoś chce być Mistrzem Polski musi golić Bełchatowy u siebie, wszyscy na mecz!
Powód: TYLKO WISŁA!
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 15.04.2011 o godz. 15:31.
Odpowiedz cytując