Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10632
Stary 14.04.2011, 23:08
Tak przeczytałem i co? Nie stosuje się może i bezpośrednio, natomiast zasada domniemanej niewinności, jest podstawą systemów prawnych demokratycznych państw w tym Polski. O winie Łoba będziemy mogli mówić jak przedstawi oskarżycie/prokurator dowody, bo to jego obowiązek i tyle. Póki co o winie Wojtka nie można mówić, natomiast dalej pozostaje "smrodliwa" otoczka. Tyle ode mnie. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując