|
Z jednej strony jakby tak popatrzec ile pilkarzy,prezesów itd jest zamieszanych ,to glupotą bylo by myslec ze byli czy obecni nasi pilkarze sa w tym wypadku absolutnie czysci.
Szkoda Rysia,ale niestety stracil wiele u mnie szacunku,jakim go zawsze jako oddanego Wisle czlowieka-darzyłem.
|