Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kubus20
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
4603
14.04.2011, 22:08
Witam! Mam pytanie apropo kupna biletu jednorazowo! Czy musze posiadac te nowa karte kibica? Czy wystarczy sam pesel?
kubus20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubus20
Znajdź inne posty napisane przez kubus20