Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9118
Stary 14.04.2011, 21:54
Baala napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie z nudów przeglądałem transfermarkt i zauważyłem, że temu panu kończy się kontrakt:

http://www.transfermarkt.co.uk/en/vl...ler_25750.html

W poprzednim oknie byliśmy nim mocno zainteresowani. Bardzo solidny napastnik.
Już kilkakrotnie o nim pisaliśmy, w tym temacie. A tak w ogóle Dvalishvili po bardzo dobrym ostatnio ma spadek formy tzn. rzadko trafia do siatki (chociaż pierwsze 18 kolejek w jego wykonaniu naprawdę bardzo dobre). Ja chyba wolałbym Toto Tammuza z Izraela nie wygląda słabo fizycznie 178 cm i 74 kg. Najlepszy strzelec ligat ha'Al z 18 trafieniami. Niestety nie mogę znaleźć informacji do kiedy ma kontrakt...
Odpowiedz cytując