Baala napisał(a):

Już kilkakrotnie o nim pisaliśmy, w tym temacie. A tak w ogóle Dvalishvili po bardzo dobrym ostatnio ma spadek formy tzn. rzadko trafia do siatki (chociaż pierwsze 18 kolejek w jego wykonaniu naprawdę bardzo dobre). Ja chyba wolałbym Toto Tammuza z Izraela nie wygląda słabo fizycznie 178 cm i 74 kg. Najlepszy strzelec ligat ha'Al z 18 trafieniami. Niestety nie mogę znaleźć informacji do kiedy ma kontrakt...