pirat.z.karaibow napisał(a):

Nie rozumiemy się. Chodzi mi o konkretnego lekarza który owe zwolnienie wystawi 
Zna ktoś?
|
a złodzieja samochodów, albo pasera tą drogą byś nie chciał znaleźć? Mam nadzieję, że jak już znajdziesz to podzielisz się kto taki. Co to by inni mogli skorzystać, a kontrola do dupy mu się zdołała dobrać. Mniej więcej przez takich lekarzy i takich pacjentów umowa o pracę z punktu widzenia pracodawcy jest nieporozumieniem.