Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10768
Stary 14.04.2011, 21:48
flamengista - co do obecności trenera Skorży we Wiśle i w Legii zgadzam się.

Co do Sandomierskiego, to oby nie poszedł do takiego klubu za szybko i potem się pałętał po C klasach włoskiej ligi.

A co do 'Derbów Polski' to remis dla Nas najlepszy, choć patrząc na grę obojga jestem chyba przygotowany na wszystko
Ostatnio edytowane przez Kandzior : 14.04.2011 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując