flamengista - co do obecności trenera Skorży we Wiśle i w Legii zgadzam się.
Co do Sandomierskiego, to oby nie poszedł do takiego klubu za szybko i potem się pałętał po C klasach włoskiej ligi.
A co do 'Derbów Polski' to remis dla Nas najlepszy, choć patrząc na grę obojga jestem chyba przygotowany na wszystko
