Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10765
Stary 14.04.2011, 21:26
Jeśli chodzi o Maćka, jako człowiek jest bardzo sympatyczny, jako trener niestety mocno przereklamowany. Trenuje w ostatnich latach najsilniejsze polskie kluby i w każdym z czasem notuje regres. Jego transfery często są niewypałem, co mu też nie dodaje splendoru.

Zapewne jego porażka w Poznaniu będzie oznaczała pożegnanie z Lazienkowską, zwłaszcza że w "blokach startowych" czeka już Heniu.
Odpowiedz cytując