|
Jeśli chodzi o Maćka, jako człowiek jest bardzo sympatyczny, jako trener niestety mocno przereklamowany. Trenuje w ostatnich latach najsilniejsze polskie kluby i w każdym z czasem notuje regres. Jego transfery często są niewypałem, co mu też nie dodaje splendoru.
Zapewne jego porażka w Poznaniu będzie oznaczała pożegnanie z Lazienkowską, zwłaszcza że w "blokach startowych" czeka już Heniu.
|