Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5480
Stary 14.04.2011, 21:17
Rysio juz kiedys dla nas Amike - tą z Wronek - podchodził. Chyba Gesior, czy Bajor, polecieli do gazet - widocznie za mało Wislacy proponowali i dostalismy bęcki na wielkopolskim zadupiu.

Rysio w Szczakowiance to byl pan i wladca. Dziwnym bardzo by bylo, gdyby lody krecono bez jego wiedzy.
BTW. - skoro ma zarzuty za ten okres, to moze i Iwanskiemu sie jeszcze oberwie ?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując