Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6111
Stary 14.04.2011, 21:13
Rząd się nie zajmie instytucją Laty, to wiadome. Oni muszę się wzajemnie wspierać i w mediach udawać, że w PZPN-ie są problemy i że rząd ich nie będzie tolerować - jak zawsze. A tak na dobrą sprawę razem balangują, bankietują, mają konferencje, na większości takich imprez PZPN-u jest jakiś przedstawiciel rządu jak nie ktoś znany ze świata polityki. A nie daj Bóg (w sumie to daj Boże), żeby nasi coś zwojowali za rok na Euro to będzie powód na 3 lata to świętowania. A nowe logo ładne, szkoda tylko, że tak szpetnej organizacji.
Odpowiedz cytując