Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1364
Stary 14.04.2011, 20:55
No bardzo przykre to wszystko. Rysia bardzo lubiłem jako zawodnika Wisły, był wspaniałym rozgrywającym. Liczyłem, że będzie teraz dalej pracował w klubie, jako zasłużony dla Białej Gwiazdy zawodnik.

Że też się skusił na taką brudną kasę - po latach gry za granicą we Francji i w początkach Cupiałowej Wisły, gdy dostawało się kosmiczne pieniądze.

Wstyd i hańba.

Faktycznie, klub nie ma innego wyjścia. Rysio musi wylecieć w trybie natychmiastowym. A skoro on, to i jakieś kroki w sprawie Wojtka też trzeba podjąć.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując