|
są zdjęcia satelitarne z 8,9 i 11 oraz 12 kwietnia ze Smoleńska ,czemu nikt nie chce opublikowac zdjęc z 10 ? Skoro to był wypadek jak wmawia nam tvn oraz gadzinówka Michnika od godziny po katastrofie.
To by przerwało szereg spekulacji i niesprawdzonych wiadomości.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.04.2011 o godz. 21:17.
|