Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
21622
14.04.2011, 20:44
Chyba 52,5, do tygodnia 72,5 a po tygodniu 102,5, bo kara plus koszt biletu
Powód: ale głowy sobie nie dam uciąć
Ostatnio edytowane przez Rybka1928 : 14.04.2011 o godz. 20:45.
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928