Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 14.04.2011, 20:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No panowie zarty sie kończą.Skoro gubimy punkty na wyjazdach to nalezy dac z siebie 200% w meczach u siebie i wygrywac bez zadnych dywagacjii.

Policzcie sobie jakby to sie wszytsko odmienilo w tabeli jakbysmy (tu odpukuje w niemalowane) wtopili z Belchatowem po jakiejs kontrze czy tym podobej akcji.

Ten mecz jest nieslychanie wazny bo wygrana da nam znowu oddech i troche spokoju przed waznjszymi rywalami.
Wszystko sie zgadza, natomiast wersja optymistyczna, czyli wygrana Wisły, wtopa Jagi i Legii praktycznie oznacza mistrzostwo i może tej wersji się trzymajmy
Odpowiedz cytując