Kuchenki traktuja mecz z Legią jako -tu moje ulubione okreslenie-"Derby Polski"

wiec napewno beda niesamowicie zmobilowani.Wszak pasjonujaca rywalizacja Amiki i Legii trwa 80 lat i ma przebogatą historie i tradycje
Jak dla mnie to bedzie remis,typowe szachy.