Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10764
Stary 14.04.2011, 19:32
Kuchenki traktuja mecz z Legią jako -tu moje ulubione okreslenie-"Derby Polski" wiec napewno beda niesamowicie zmobilowani.Wszak pasjonujaca rywalizacja Amiki i Legii trwa 80 lat i ma przebogatą historie i tradycje

Jak dla mnie to bedzie remis,typowe szachy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując