Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1218
Stary 14.04.2011, 19:10
10 powtórzeń? Siłowy trening to to nie jest. W siłowym nie powinieneś wychodzić ponad 6 powt (zresztą 6 to i tak dużo na siłowy). Zastanów się czy chcesz robić masę, czy siłę. Normą jest, że przy masie wzrośnie Ci też siła, ale nie tak mocno, jakby Twój trening przebiegał stricte pod siłę.
(a te słowa siła i masa się tu powtarzają )
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 14.04.2011 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując