Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10623
Stary 14.04.2011, 18:33
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Zapis rozmowy z Małym
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kiem_maleckim/
Bardzo fajny wywiad fajnie się go czyta Widać, że chciałby zostać do końca kariery w Wisełce Dobre jest to

Cytat:
Czy mógłbyś być z dziewczyną, która kibicuje innej drużynie np Cracovii?
Nigdy! Nie wpuściłbym jej do łóżka (śmiech)


Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując