Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 14.04.2011, 18:02
Dobrego tyle, że Czerwiec został zatrzymany za pracę w Szczakowiance, podobnie Łobo- w Zagłębiu. {dla rozumiejących wolniej, czyt.: dobrze, że to nie ma powiązania z Wisłą}

Mam nadzieję jednak, że klub się będzie od tego wszystkiego odcinał i... no cóż... Jak najszybciej trzeba ich zwolnić. Jak pana Rysia lubiłam, tak się czuję teraz zawiedziona.
Łobo mi lotto- tylko czekam aż sobie pójdzie.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując