|
Dobrego tyle, że Czerwiec został zatrzymany za pracę w Szczakowiance, podobnie Łobo- w Zagłębiu. {dla rozumiejących wolniej, czyt.: dobrze, że to nie ma powiązania z Wisłą}
Mam nadzieję jednak, że klub się będzie od tego wszystkiego odcinał i... no cóż... Jak najszybciej trzeba ich zwolnić. Jak pana Rysia lubiłam, tak się czuję teraz zawiedziona.
Łobo mi lotto- tylko czekam aż sobie pójdzie.
|