Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 14.04.2011, 17:53
Tak Łobodziński jest wspaniały,ale to po jego stracie dostaliśmy bramkę na 0:1 z Podbeskidziem i to po jego stracie piłkę ręką dotknął Kew,co poskutkowało golem dla Korony i stratą 2 punktów.

Proszę o tym nie zapominać.
Odpowiedz cytując