http://www.gazetakrakowska.pl/strona...i-za,id,t.html
No to teraz klub ma ciężki orzech do zgryzienia. Jak wywali C., to musi wywalić (zawiesić) Ł., bo niby dlaczego jednemu ma odpuszczać a drugiemu nie ? Liczę na to, że mecz z GKS-em będzie ostatnim w karierze Ł. w Wiśle Kraków.
Taka dygresja - czemu oni to robili? Czerwiec, ikona Wisły, brał udział w perfidnym oszukiwaniu kibiców, nie pojmuje tego. Jak wielkim s....ysynem trzeba być, żeby spaprać się korupcją w piłce, robić w chuja te rzesze ludzi, wierzących że to co oglądają to widowisko sportowe, a nie prywatna zabawa panów na murawie. Szok po prostu.
Ł. i C. MUSZĄ zostać z tego klubu dyscyplinarnie wy.......eni.