Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9772
Stary 14.04.2011, 17:12
tak to prawda... Inter mnie wyprowadzil z rownowagi wczoraj.. gruba kaska poszla sie jeb**.. a bylem przekonany ze wygraja. dzis odpuszczam ale w week jest pare ciekawych spotkan..
jezeli bym mial obstawiac dzis LE to bym obstawial na druzyny ktore wygraly w pierwszym spotkaniu. A co do Bragi oczywiscie wygrana. Dynamo przechodzi maly kryzys ostatnio..

Braga-D.Kiev 1
PSV-Benfica 2
Twente-Villareal 2
Ako 19.41
Powód: JEdnak sie pokusilem
Ostatnio edytowane przez Glazik : 14.04.2011 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując