Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10609
Stary 14.04.2011, 16:03
Mecz zakończył się remisem, a ten premiował Zagłębie występami w pucharach.
Akurat tak się złożyło, że "drużyny rozgrywały akcje w poprzek boiska", przez co nie było dogodnych sytuacji.
Ciekawe, prawda?
Odpowiedz cytując