Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10607
Stary 14.04.2011, 15:36
spirit napisał(a):Wyświetl post
Obaj macie rację i obaj nie macie racji !

Stasiak dostał zarzuty, przyznał się. Bartczak jest w takiej samej sytuacji jak Łobo.

(http://pilkarskamafia.blogspot.com/2...karzeni-o.html)
Klub powinien Łobo zawiesić, rozumiem domniemanie niewinności ale skoro już skazani i oskarżeni powołują się na fakt, że brał udział w kupowaniu/sprzedwaniu meczy to sprawa jest chyba jasna. Tlumaczenie, ze ja nie wiedzialem na co ida pieniadze jest dziecinne, niech któś mi powie, że nie orientowałby się na co wydaje 10 tysi. Dodatkowo 99% forum zastanawiało sie jak pozbyć się Łobo - jest okazja, zawiesic do wyjasninia a potem do widzenia(bo wine wg. mnie bankowo mu udowodnia).
Odpowiedz cytując