spirit napisał(a):

Klub powinien Łobo zawiesić, rozumiem domniemanie niewinności ale skoro już skazani i oskarżeni powołują się na fakt, że brał udział w kupowaniu/sprzedwaniu meczy to sprawa jest chyba jasna. Tlumaczenie, ze ja nie wiedzialem na co ida pieniadze jest dziecinne, niech któś mi powie, że nie orientowałby się na co wydaje 10 tysi. Dodatkowo 99% forum zastanawiało sie jak pozbyć się Łobo - jest okazja, zawiesic do wyjasninia a potem do widzenia(bo wine wg. mnie bankowo mu udowodnia).