|
Ależ panowie,oczywiście że Juventus może chcieć Sandomierskiego.
Oczywiście że tak!
Nie pamiętacie tego że AC Milan kupił Miśkiewicza?
Więc skoro "TO" było możliwe to wszystko inne również.
A to czy tam grałby w juniorach czy trampkarzach czy na trybunach to juz inna kwestia
E:
Albina Mikulskiego dzis dojechali. Pamiętam jak kilka lat temu został zatrudniony w Hucie tylko dzięki temu że wiedział komu posmarować
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.04.2011 o godz. 15:39.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|