zim zum napisał(a):

Gdzie indziej tez da się pomyśleć . Wiesz jaka jest różnica między tą dwójką a naszym Łobo? To ,że tamci już zostali oskarżeni ,przyznali się i dostali wyroki a Łobo zostanie dopiero oskarżony za kilka miesięcy w innym postępowaniu . Widzisz teraz różnicę ? Gdyby nasz zawodnik był w takiej samej sytuacji jak Panowie S. i B. to z pewnością już by go nie było u nas . Dopóki Łobo nie zostanie oskarżony i nie zostanie uznany winnym prawomocnym wyrokiem jest czysty!