Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10601
Stary 14.04.2011, 15:18
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Gdzie indziej się da: http://www.90minut.pl/news/153/news1...bie-Lubin.html
Gdzie indziej tez da się pomyśleć . Wiesz jaka jest różnica między tą dwójką a naszym Łobo? To ,że tamci już zostali oskarżeni ,przyznali się i dostali wyroki a Łobo zostanie dopiero oskarżony za kilka miesięcy w innym postępowaniu . Widzisz teraz różnicę ? Gdyby nasz zawodnik był w takiej samej sytuacji jak Panowie S. i B. to z pewnością już by go nie było u nas . Dopóki Łobo nie zostanie oskarżony i nie zostanie uznany winnym prawomocnym wyrokiem jest czysty!
Ostatnio edytowane przez fanfan : 14.04.2011 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując