lazy napisał(a):

|
Myślę, że taki ruch wykonano już dawno temu. Zresztą nie byłby to pierwszy taki przypadek
|
Myslisz ? To co by im teraz zalezalo podac taki swistek mediom na tacy ?
Lobo raczej nie mialby nic przeciwko, bo to by tylko wzmocnilo jego wiarygodnosc i w znacznym stopniu uszczuplilo spekulacje wokol jego osoby.