Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Incognito1906
Member
Od: 12.2010
Offline
#
21601
14.04.2011, 14:23
Będzię jutro w godzinach 19:00 - 20:00 otwarta Restauracja u Wiślaków ?
Incognito1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Incognito1906
Znajdź inne posty napisane przez Incognito1906