Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kask88
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
21598
14.04.2011, 13:50
Ja mam takie pytanie
Wiecie może gdzie mogę kupić w Krakowie Piasta Wrocławskiego butelkowego najlepiej w okolicach stadionu lub rynku
kask88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kask88
Znajdź inne posty napisane przez kask88