Kluvi napisał(a):

a jak było z naszym 2 trenerem Andrzejem B. bodajże przecież sprawa się nawet nie rozwinęła a klub go szybko usunął.. o ile dobrze pamiętam
Tam też chodziło o korupcje..
|
Andrzej B. chyba sam podał sie natychmiast do dymisji jak się sprawa wydała, z tego co pamietam.