Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Ortas
Junior Member
Od: 07.2010
Skąd: W-wa
Offline
#
12561
14.04.2011, 11:38
"Postęp" po szwedzku:
http://www.youtube.com/watch?v=EFIwFnrNX1M
http://www.youtube.com/watch?v=j5_uHLDfUwk&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=nLponZVOwig&NR=1
Ortas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ortas
Znajdź inne posty napisane przez Ortas