Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12560
Stary 14.04.2011, 11:32
Aż niemożliwe, że nie pamiętasz. U mnie ze dwa razy toczyły się rodzinne dyskusje przy stole na ten temat.
Nie ma być to żaden przytyk w stronę nieżyjącego już prezydenta. Tylko gwoli ścisłości przypominam, aby nie było niedomówień.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,12591,ti...c204&_ticrsn=3
http://www.tur-info.pl/p/ak_id,17843...,elzbieta.html

Cytat:
Można wiec śmiało przypuszczać, że przedwyborcze obietnice obecnego prezydenta odnośnie sprzedaży niepotrzebnych i nierentownych obiektów nie zostaną spełnione, a prezydent zamiast kilka razy w roku korzystać z bogatej oferty polskich hotelarzy będzie przez cały rok utrzymywał posiadane przez Kancelarię RP ośrodki.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 14.04.2011 o godz. 11:35.