emj10 napisał(a):

No to chyba dobrze? Przecież to jedna z niespełnionych obietnic wyborczych Lecha Kaczyńskiego. Realizuje jego obietnicę i wsio
|
Nie słyszalem żeby L.Kaczyński chciał sprzedawać prezydenckie rezydencje.
Słyszałem za to że Anka Komorowska jest zakochana w rezydencji w Wiśle.
Jakieś mam wrażenie że jest opcja w Polsce która najchetniej sprzedała by wszystko co państwowe.
Pytanie mam jedno - jak już sprzeda wszystko to co będzie robić?