Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18169
Stary 14.04.2011, 10:23
Tak piszą ale różnica między nami a nimi polega na tym że to legia zarobi kase na pozyskaniu sponsora stadionu , a na naszym sponsorze stadionu zarobi miasto a my nie dostaniemy ani grosza. Poprostu kraków to nie warszawa. Nie dosyć że nam nie potrafią wybudować w terminie stadionu , to jeszcze wezmą kase od sponsora stadionu i dodatkowo od nas za wynajem i wszystko w tym temacie
Odpowiedz cytując