LUKAS77 napisał(a):

|
Nie zapomnij ze PGE to spolka skarbu panstwa a z Gdanska jest Tusk. jaka mamy pewnosc ze to nie zbieg okolicznosci ze wlasnie ta spolka jest Sponsorem tytularnym klubu naszego premiera.
|
Kaczyński też i co z tego. Takie komentarze to do politycznego